Kozmetika a Pedikúra Pezinok

KAVITÁCIA

Čo je to kavitácia? Kavitácia funguje na prírodnom jave založenom na nízkofrekvenčnom ultrazvuku. Ultrazvuk vytvára bublinky v tekutine, tieto priebežne rastú až pokiaľ pri istej veľkosti neimplodujú. Tým sa uvoľní energia vo forme tepla (sekundárny efekt) a tlaku (primárny efekt). Uvoľnená energia následne rozbije membrány tukových buniek, pričom neohrozí vaskulárne, nervové, alebo svalové tkanivo.

Čo sa deje s uvoľňeným tukom? Po rozrušení membrán tukových buniek sa tuk, vo forme triglyceridov, uvoĺní do intersticiálneho obehu medzi bunkami. Tu sa ďalej metabolizuje na glycerol a voľné mastné kyseliny. Vo vode rozpustný glycerol je absorbovaný do obehového systému, kde sa využíva ako zdroj energie. Voľné mastné kyseliny sa dostávajú do pečene, ktorá ich spracuje ako bežné mastné kyseliny zo stravy.

Ako vyzerá zákrok? Kavitáčný zákrok nevyžaduje žiadnu predprípravu. Začína sa meraním obvodu liečenej časti tela, pokračuje krúživými pohybmi aplikátora na liečenej oblasti a končí opätovným meraním obvodu. Dĺžka zákroku je 40 minút. Aby sa dosiahol viditeľný efekt, odporúčané sú 3 až 6 sedení v 2 týždňových intervaloch. Aj keď to nie je nutné, odporúčame po zákroku aplikovať lymfatickú drenáž, alebo RDT® terapiu. Urýchli sa tým spracovanie uvoľneného tuku a vylepší sa elasticita pokožky. Po procedúre sa klient môže ihneď vrátiť k svojim bežným denným aktivitám.> Čo je cítiť počas zákroku? Zákrok nevyžaduje anestéziu, pričom väčšina klientov považuje zákrok za pohodlný a bezbolestný. Drobnú nepohodu môže spôsobovať špecifi cký zvuk, šíriaci sa v tele klienta, ktorý je však neškodný prestane hneď po strate kontaktu s aplikátorom. Pri zákroku je možné cítiť teplo.

A čo vedľajšie účinky? Vedľajšie účinky sa vyskytujú len v minimálnej miere, môže ísť napríklad o: začervenanie pokožky, pocit smädu, ľahkú nevolnosť po zákroku. Ide o krátkodobé účinky, ktoré pominú o pár hodín až dní. Všetkých sa dá zbaviť vypitím dostatočného množstva tekutín. Napriek tomu, že štúdie potvrdili bezpečnosť tohto zákroku, sa kavitácia nesmie podávať klientom trpiacim závažnými ochoreniami, zníženou funkciou pečene, poruchou zrážanlivosti krvi, s kardiostimulátorom, alebo počas tehotenstva.

Aké sú predpokladané výsledky? Kavitácia prináša okamžité a dlhodobé výsledky. Väčšina klientov dosiahne 2 až 3 cm redukciu obvodu po prvom sedení. Výsledky sa môžu líšiť v závoslosti od štruktúry tkaniva, liečenej oblasti, veku, metabolizmu, užívaných liekov a hormonálnych zmien. Vhodná diéta a zvýšená fyzická aktivita pomôžu udržať žiadúci výsledok. RDT® vákuová masáž Je proces, ktorý vákuom uvoľnuje obeh krvi v nedostatočne okysličených celulitídnych tkanivách. Pokožka nadobudne prirodzený a hladký vzhľad. Po kavitácii alebo anticelulitídnom programe, dostanete bezplatne tlakovú prístrojovú lymfodrenáž.


Ceník ponúkaných služieb:

KAVITÁCIA
KAVITÁCIA S 20min 33,00 €
KAVITÁCIA M 30min 47,00 €
KAVITÁVIA L 40min 58,00 €
(V CENE KAVITÁCIE JE ZAHRUNTÉ 30min FORMOVANIE POSTAVY – MYOSTIMULÁCIA)

V BALÍKU 5 OŠETRENÍ
KAVITÁCIA S 20min 145,00 €
KAVITÁCIA M 30min 215,00 €
KAVITÁVIA L 40min 270,00 €
(V CENE KAVITÁCIE JE ZAHRUNTÉ 30min FORMOVANIE POSTAVY – MYOSTIMULÁCIA)